Nėštukės solo latino

Užsiėmimų tvarkaraštis
  
Lotynu Amerikos šokių užsiėmimus nėščiosioms vedžiau aš, gyd. R. Liutkevičienė (Lietuvos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionė (1999m.), pasaulio jaunimo Lotynų Amerikos šokių 10-os vietos laimėtoja (1999m.), daugkartinė šokių konkursų nugalėtoja.

Projektas "Nėštukės solo latino" sėkmingai buvo vykdomas nuo 2016m., 2,5 metų. Šiuo metu, dėl laiko stokos, projektas yra sustabdytas. Jeigu ateityje laisvo laiko atsiras, pažadu projektą atnaujinti.

Pagarbiai,
Gydytoja R.Liutkevičienė


Kuo naudingas šokis, šokio bei muzikos terapija nėštumo metu?


Nėštumas didžiajai daliai moterų – fiziologinė būsena. Šokis – tai įdomus, linksmas, atpalaiduojantis ir naujas  patyrimas  nėštumo laikotarpiu. Šokio judesio metu, klausant patinkančios muzikos ritmų, moteris ne tik psichologiškai atsipalaiduoja, nusiteikia pozityviai, tačiau judesio metu yra mankštinamas bei stiprinamas viso kūno raumenynas, kas turi nenuginčijamą svarbą gimdymo metu. Be to, šokio metu aktyvėja kraujotaka, medžiagų apykaita, mokomasi taisyklingo kvėpavimo. Visa tai turi teigiamos įtakos nėščiosios savijautai, o gera nėščiosios savijauta turi teigiamą įtaką nėštumo eigai ir vaisiaus vystymuisi. Yra atlikta ir mokslinių studijų įrodančių, kad muzikos garsai, t.y. įvairaus dažnio virpesiai, veikia žmogų ir netgi besivystantį vaisių nėštumo laikotarpiu – virpesiai atlieka mikromasažą, kuris stimuliuoja, optimizuoja ir gerina vaisiaus psichofizinį vystymąsi. Todėl repeticijų metu bus sudaryta galimybė šokti pagal moterų atsineštą, joms patinkančią muziką.

NĖŠTUKĖS, lauksiu Jūsų visų, norinčių pabandyti, išmokti, pabūti drauge ir gerai praleisti laiką gražiausiu moters gyvenimo tarpsiu – nėštumo laikotarpiu!

Pagarbiai,
Gyd. Rūta Liutkevičienė


NuotraukosVaizdo įrašai


Klauskite gydytojo
Į klausimus atsako gydytoja akušerė-ginekologė

Rūta Liutkevičienė
Paklausimo forma

Nėštukių galerija
Įkelti nuotrauką

Kontaktai

  • Taip pat mus galite rasti: